VAWQ3-Q24-S3R3H
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
VAWQ3-Q24-S3R3H
JLCPCB Part #
C6347063
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 3.3V 3W 3kV 600mA 70% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS