AM15T-2415SZ
MFR.Part #
AM15T-2415SZ
JLCPCB Part #
C5560905
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 18V~36V 1A 91% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS