ATFC-0603-2N2-BT
MFR.Part #
ATFC-0603-2N2-BT
JLCPCB Part #
C19525019
Package
0603
Description
15@300MHz 2.2nH 300mA 350mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS