ATFC-0603-8N2-BT
MFR.Part #
ATFC-0603-8N2-BT
JLCPCB Part #
C19552397
Package
0603
Description
15@300MHz 300mA 8.2nH 950mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS