ASPI-2010HC-1R0M-T
MFR.Part #
ASPI-2010HC-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3224099
Package
0806
Description
1uH 2.05A 3.35A 90mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS