ATFC-0603-1N2-BT
MFR.Part #
ATFC-0603-1N2-BT
JLCPCB Part #
C19387544
Package
0603
Description
1.2nH 15@300MHz 350mΩ 800mA 0603 Inductors (SMD) ROHS