ASPI-M3015-1R5M-T
MFR.Part #
ASPI-M3015-1R5M-T
JLCPCB Part #
C2045304
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 3.5A 4.4A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS