SDER031B-100MS
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
SDER031B-100MS
JLCPCB Part #
C17296379
Package
SMD,3x3mm
Description
1.05A 10uH 1A 496mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS