ASPI-8040LR-2R2M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-2R2M-T
JLCPCB Part #
C3223288
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
10.2A 2.2uH 9.41mΩ ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS