ASPI-8040LR-R22N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-R22N-T
JLCPCB Part #
C3223319
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.35mΩ 220nH 22A 34A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS