ASPI-8040LR-5R6N-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-5R6N-T
JLCPCB Part #
C3222525
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
28.6mΩ 5.6uH 7.4A 7.6A ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS