ASPI-8030LR-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-8030LR-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3224607
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
37.8mΩ 5A 6.8uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS