ASPI-5050LR-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-5050LR-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3223463
Package
SMD,6x5.7mm
Description
28.6mΩ 6.4A 6.6A 6.8uH ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS