ASPI-8040LR-6R8M-T
MFR.Part #
ASPI-8040LR-6R8M-T
JLCPCB Part #
C3221991
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
33.4mΩ 6.7A 6.8uH ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS