ASPI-5050LR-8R2M-T
MFR.Part #
ASPI-5050LR-8R2M-T
JLCPCB Part #
C3221411
Package
SMD,6x5.7mm
Description
32.5mΩ 6.1A 6.1A 8.2uH ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS