ASPI-5050LR-5R6M-T
MFR.Part #
ASPI-5050LR-5R6M-T
JLCPCB Part #
C3221664
Package
SMD,6x5.7mm
Description
24.2mΩ 5.6uH 7.2A 7.2A ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS