ASPI-6045T-910M-T
MFR.Part #
ASPI-6045T-910M-T
JLCPCB Part #
C3221942
Package
SMD,6x6mm
Description
1A 467mΩ 850mA 91uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS