ASPI-4030S-5R6M-T
MFR.Part #
ASPI-4030S-5R6M-T
JLCPCB Part #
C5224561
Package
SMD,4x4mm
Description
1.95A 2.6A 5.6uH 65mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS