AIUR-10-120K
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIUR-10-120K
JLCPCB Part #
C5561413
Package
Plugin,D=8mm
Description
12uH 2.3A 90mΩ ±10% 插件,D=8mm Power Inductors ROHS