ASPI-3012S-101N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-3012S-101N-T
JLCPCB Part #
C3224125
Package
1212
Description
100uH 2.86Ω 210mA 250mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS