ASPI-3012S-1R5N-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-3012S-1R5N-T
JLCPCB Part #
C2042661
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.62A 45mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS