FC4STCBMF12.288
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
FC4STCBMF12.288
JLCPCB Part #
C5741432
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 20pF 60Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS