ASPI-1207S-561M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-561M-T
JLCPCB Part #
C6507395
Package
SMD,12x12mm
Description
1.07Ω 560uH 730mA ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS