ASPI-1207S-271M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-271M-T
JLCPCB Part #
C5949172
Package
SMD,12x12mm
Description
1.06A 270uH 560mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS