ASPI-1207S-151M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-151M-T
JLCPCB Part #
C7217571
Package
SMD,12x12mm
Description
1.42A 150uH 280mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS