ASPI-1207S-120M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-120M-T
JLCPCB Part #
C6126350
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 24mΩ 4.9A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS