ASPI-1207S-1R0M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-1R0M-T
JLCPCB Part #
C5589970
Package
SMD,12x12mm
Description
10A 1uH 7mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS