ASPI-1207S-180M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-180M-T
JLCPCB Part #
C5589964
Package
SMD,12x12mm
Description
18uH 3.9A 39mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS