ASPI-1207S-101M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ASPI-1207S-101M-T
JLCPCB Part #
C7077680
Package
SMD,12x12mm
Description
1.7A 100uH 220mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS