ATFC-0402-3N3B-T
MFR.Part #
ATFC-0402-3N3B-T
JLCPCB Part #
C2043462
Package
0402
Description
13@500MHz 3.3nH 380mA 450mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS