ASPI-1207S-181M-T
MFR.Part #
ASPI-1207S-181M-T
JLCPCB Part #
C5555929
Package
SMD,12x12mm
Description
1.3A 180uH 350mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS