ASPI-0706HC-4R7M-T
MFR.Part #
ASPI-0706HC-4R7M-T
JLCPCB Part #
C3221755
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
2.2A 4.7uH 55mΩ ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS