ASPI-0706HC-2R2M-T
MFR.Part #
ASPI-0706HC-2R2M-T
JLCPCB Part #
C3221343
Package
SMD,8.9x2.1mm
Description
2.2uH 3.1A 37mΩ ±20% SMD,8.9x2.1mm Power Inductors ROHS