ASPI-0503H-221K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-221K-T
JLCPCB Part #
C2046426
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
220uH 2Ω 380mA ±10% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS