ASPI-0503H-121K-T
MFR.Part #
ASPI-0503H-121K-T
JLCPCB Part #
C2049579
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
120uH 1Ω 580mA ±10% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS