SDE0604A-2R7M
MFR.Part #
SDE0604A-2R7M
JLCPCB Part #
C2046464
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
2.7uH 27.8mΩ 3.8A 4A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS