AMXLA-Q1040-1R0M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q1040-1R0M-T
JLCPCB Part #
C3223953
Package
SMD,11x10mm
Description
1uH 24A 26A 3.07mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS