AMXLA-Q1040-1R5M-T
MFR.Part #
AMXLA-Q1040-1R5M-T
JLCPCB Part #
C3224723
Package
SMD,11x10mm
Description
1.5uH 19A 24A 4.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS