AMXLA-Q1040-100M-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AMXLA-Q1040-100M-T
JLCPCB Part #
C3223729
Package
SMD,11x10mm
Description
10uH 33mΩ 7A 8A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS