MWLA1004S-R45MT
MFR.Part #
MWLA1004S-R45MT
JLCPCB Part #
C6611380
Package
SMD,11x10mm
Description
1.5mΩ 29A 450nH 45A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS