AMSLA-1050-85NM-T
MFR.Part #
AMSLA-1050-85NM-T
JLCPCB Part #
C5585610
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.42mΩ 50A 70A 85nH ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS