HCB1050-121L1
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB1050-121L1
JLCPCB Part #
C17461317
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.33mΩ 120nH 40A 63A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS