AMSLA-1050-220NM-T
MFR.Part #
AMSLA-1050-220NM-T
JLCPCB Part #
C3220813
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.42mΩ 220nH 33A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS