ASPI-F1060-5R6M-T
MFR.Part #
ASPI-F1060-5R6M-T
JLCPCB Part #
C3224179
Package
SMD,11.9x11mm
Description
11.9mΩ 12A 17A 5.6uH ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS