FP1005R3-R10-R
MFR.Part #
FP1005R3-R10-R
JLCPCB Part #
C7278255
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.55mΩ 100nH 45A 73A ±10% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS