HCB1050-900
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB1050-900
JLCPCB Part #
C17696206
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.39mΩ 37A 83A 90nH ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS