AISC-0603HP-47NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-47NJ-T
JLCPCB Part #
C2049261
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
200mΩ 47nH 680mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS