AISC-0603HP-23NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-23NJ-T
JLCPCB Part #
C2049156
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
120mΩ 23nH 950mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS