AISC-0603HP-43NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-43NJ-T
JLCPCB Part #
C2049258
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
170mΩ 43nH 810mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS