AISC-0603HP-56NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-56NJ-T
JLCPCB Part #
C2049255
Package
SMD,1.1x1.8mm
Description
230mΩ 56nH 700mA ±5% SMD,1.1x1.8mm Power Inductors ROHS